JOULUNÄYTÖKSET 2021


JOULUNÄYTÖKSET LAURENTIUS-SALISSA, Kirkkokatu 6, Lohja

Perjantaina 17.12. klo 18:00

Lauantaina 18.12. klo 18:00 

JOULUNÄYTÖSTEN ESIINTYMISJÄRJESTYS

HUOM. Tarkasta ennen lipun ostoa kummassa näytöksessä lapsesi/ystäväsi tanssii.

Esiintymisjärjestys on vielä alustava, joitakin muutoksia saattaa tulla, mutta tästä näkee näytöksissä esiintyvät ryhmät:

NÄYTÖS I

PERJANTAINA 17.12.2021 klo 18:00 @ Laurentius-sali

ESIINTYMISJÄRJESTYS

Ensimmäinen puoliaika  (esiintyvä ryhmä/koreografi & ohjaaja)

  1. SOOLO Laura Hannus

  2. RUMBITA lapset Cecilia

  3. SHOW / JAZZ minit 7-9v Riikka

  4. TANKOTANSSI startti minit 7-9v Helinä (keskiviikon ryhmä)

  5. TANKOTANSSI minit 7-9v Laura (sunnuntain ryhmä)

  6. TANKOTANSSI lapset 10-13v Laura (maanantain ryhmä)

  7. TANKOTANSSI 2-3 Jenny/Laura

  8. TANKOTANSSI taso 2 Laura (tiistain ryhmä) & TANKOTANSSI taso 1 Laura (sunnuntain ryhmä)

  9. TANKOTANSSI startti 10-13v Helinä (keskiviikon ryhmä)

  10. TANKOTANSSI startti nuoret ja aikuiset Helinä (torstain ryhmä)

  11. TANKOTANSSI taso 3 Laura (tiistain ryhmä) & TANKOTANSSI taso 2 Laura (sunnuntain ryhmä)

  12. SHOW / JAZZ perusteet/keskitaso lapset ja nuoret Riikka

  13. SHOWTANSSI aikuiset Laura

  14. SOOLO Olavi Heino

 

Väliaika n.30min

Toinen puoliaika

  1. RUMBITA nuoret ja aikuiset Kirsi

  2. KATUTANSSI minit 6-9v Laura

  3. MODERNI / NYKYTANSSI edistyneet 13+ Vera

  4. URBAN LATIN DIVA nuoret ja aikuiset Soila

  5. BREAK DANCE Laura

  6. BALETTI perusteet lapset ja nuoret Vera

  7. JUMPS & TURNS jatko Riikka

  8. SOOLO Kiira Alakurtti

  9. KATUTANSSI perusteet 13+ Laura

  10. KATUTANSSI perusteet, aikuiset Laura & KATUTANSSI jatko, nuoret Laura

  11. BALETTI keskitaso & edistyneet Vera

  12. TOESTAR KIDS kilparyhmä Riikka

  13. FLAMENCO keskitaso + edistyneet nuoret ja aikuiset Kirsi

  14. TOESTAR JUNIORS kilparyhmä Riikka

 

 

NÄYTÖS II

LAUANTAINA 18.12.2021 klo 18:00 @ Laurentius-sali

Ensimmäinen puoliaika

  1. SATUTANSSI 3v (2018 syntyneet) Salla

  2. SATUTANSSI 4v (2017 syntyneet) Salla

  3. SATUTANSSI 5v (2016 syntyneet) Salla & SATUTANSSI 6v (2015 syntyneet) Salla

  4. SOOLO Laura Hannus

  5. RUMBITA lapset Cecilia

  6. TANKOTANSSI startti minit 7-9v Helinä (keskiviikon ryhmä)

  7. TANKOTANSSI startti 10-13v Helinä 

  8. TANKOTANSSI minit 7-9v Laura (maanantain ryhmä)

  9. TANKOTANSSI lapset 10-13v Laura

  10. TANKOTANSSI 2-3 Jenny/Laura

  11. TANKOTANSSI taso 2 Laura (tiistain ryhmä) & TANKOTANSSI taso 1 Laura (sunnuntain ryhmä)

  12. TANKOTANSSI taso 3 Laura (tiistain ryhmä) & TANKOTANSSI taso 2 Laura (sunnuntain ryhmä)

  13. SHOW / JAZZ perusteet/keskitaso lapset ja nuoret Riikka

  14. SHOWTANSSI aikuiset Laura

  15. SOOLO Olavi Heino

  16. SOOLO Meri-Tuuli Roihankorpi-Sirviö

Väliaika n.30min

Toinen puoliaika

  1. RUMBITA nuoret ja aikuiset Kirsi

  2. DANCEHALL Paula

  3. KATUTANSSI minit 6-9v Laura

  4. MODERNI / NYKYTANSSI edistyneet 13+ Vera

  5. URBAN LATIN DIVA nuoret ja aikuiset Soila

  6. BREAK DANCE Laura

  7. SHOW / JAZZ minit 7-9v Riikka

  8. KATUTANSSI lapset 10-13v Laura

  9. BALETTI perusteet lapset ja nuoret Vera

  10. JUMPS & TURNS jatko Riikka

  11. SOOLO Kiira Alakurtti

  12. KATUTANSSI perusteet, aikuiset Laura & to 17:40-18:40 KATUTANSSI jatko, nuoret Laura

  13. TOESTAR KIDS kilparyhmä Riikka

  14. BALETTI keskitaso & edistyneet Vera

  15. TWERK Paula

  16. FLAMENCO keskitaso + edistyneet nuoret ja aikuiset Kirsi

  17. TOESTAR JUNIORS kilparyhmä Riikka

HUOM. Tilanteen niin vaatiessa, tarkastamme koronapassit.